..::Musik::..

  
 
Teksti
Titulli        
Zgjidh

Shkruaj - Ante i toks sime ROVENA DILO

1. Top Albania Radio - Ante i toks sime ROVENA DILO

Shkruaj - Bjeri gajdes gajdexhi ARTAN KOLA

2. Top Albania Radio - Bjeri gajdes gajdexhi ARTAN KOLA

Shkruaj - Dashuri apo zjarr ODETA KATUNDI

3. Top Albania Radio - Dashuri apo zjarr ODETA KATUNDI

Shkruaj - Duar lidhur ERANDA LIBOHOVA

4. Top Albania Radio - Duar lidhur ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Duhet m shum JULKA

5. Top Albania Radio - Duhet m shum JULKA

Shkruaj - Egzistoj JULKA

6. Top Albania Radio - Egzistoj JULKA

Shkruaj - Fiesta THE DREAMS

7. Top Albania Radio - Fiesta THE DREAMS

Shkruaj - Hajde THE DREAM dhe ARTIOLA TOSKA

8. Top Albania Radio - Hajde THE DREAM dhe ARTIOLA TOSKA

Shkruaj - Kolazh nga GENTI LAKO

9. Top Albania Radio - Kolazh nga GENTI LAKO

Shkruaj - Larg SPIRIT VOICE

10. Top Albania Radio - Larg SPIRIT VOICE

Shkruaj - Lodhem 2 FARM dhe JULKA

11. Top Albania Radio - Lodhem 2 FARM dhe JULKA

Shkruaj - Me fund ta pijm ERANDA LIBOHOVA

12. Top Albania Radio - Me fund ta pijm ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - M prit ERANDA LIBOHOVA

13. Top Albania Radio - M prit ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Nuk dua ta di THE DREMS dhe ANDY DJ

14. Top Albania Radio - Nuk dua ta di THE DREMS dhe ANDY DJ

Shkruaj - Nuk dua t jem MARIZA IKONOMI

15. Top Albania Radio - Nuk dua t jem MARIZA IKONOMI

Shkruaj - Nuk na plas BOJKEN LAKO

16. Top Albania Radio - Nuk na plas BOJKEN LAKO

Shkruaj - O nat o er ERANDA LIBOHOVA

17. Top Albania Radio - O nat o er ERANDA LIBOHOVA

Shkruaj - Si ja bn pa mua ROVENA STEFA

18. Top Albania Radio - Si ja bn pa mua ROVENA STEFA

Shkruaj - Tradhtia 2 FARM

19. Top Albania Radio - Tradhtia 2 FARM

Shkruaj - T etur 2 FARM dhe ELINARA SHEHU

20. Top Albania Radio - T etur 2 FARM dhe ELINARA SHEHU

Shkruaj - Vij nga larg THE DREAMS

21. Top Albania Radio - Vij nga larg THE DREAMS
 
kng t reja...
01. WNC - We Are The Best 02. WNC - Dora
03. WNC - Am, Am 04. WNC - 'Ondra e Vers
05. WNC - Kush Je More Ti Ej? 06. WNC - Qikat e Mira
07. WNC - Kristal e Bardh 08. WNC - Ku Shkon Ti?
muzik...
RITMI I RRUGS HIJA E JETS
2002: Fillimi i Ri
Obsesion
Edhe Nj Ver
Ushtar i Rrugs
Restrikcion
E Nesrmja Vjen Shpejt
Junkerat (kuku pr mu)
Ngritu Tash
It's A
Shame (episode 2)
Fol ka?
Kujtoma Edhe Nje Her
U Przi Leshi
Gjdo Mngjes
Krejt Manjak Jom
Yjet
Nga ndra n Zhgnderr
Pa Hije
TINGULLI 3 ETNO ENGJUJT
Muzika
Pse Po Thu?
Llokum Me Arra...
Kishe Une Bukuroshe
Kishe Une P.dh
Next 4 all Bitchez
Pse? Tingulli3 Qka!
1 Tim sht Ushqim
Se Kam Pr Veti
Si 90% Shqiptar
Llokum Me Arra... (Verzioni 2)
Ti Je Bitch...
Etno (Part One)
To All Of Ya...
E Shtune 
All Night Long
Leviz Sonte...(Shake It)
Drejt Vdekjes
Etno (Part Two)
I Miss You
Prjetsisht Me Ty
WNC
We Are The Best 
Dora
Am, Am
'Ondra e Vers
Kush Je More Ti Ej?
Qikat e Mira
Kristal e Bardh
Ku Shkon Ti?
Pr Ty
'ka Kom Pas  
500-shat
Gabimi
Joint Dhe Basket
Joint Dhe Basket (rmx) 
Mit i Vertet
Pse?!
Rap Rugova
2 PO 2 GOLD SNAKES
Rikthimi
Heroina
Prishtina
S'M Plqen Kjo Loj (rmx)
Nuk Dorzohemi Leht...
Rrugt e Jets
Nuk Do T'Jemi Skllver...
Ori Dashni e Mjera
Vetmia
Hajdeni Tash
Mushi Xhepat Euro
Ato i Qojn Durt Nalt
Pr Ty Kisha
Erdh Koha Pr Hip Hop
Loja Prfundoi
Muzik Pr Vorre
Zona Ime Gjak
Nina Nona Gjum
Interesi
TEMPULLI G
At Lumturi
Eja
Everything Gone...
E Humba...
I Love You
Only For You
Pse sht Kshtu
T NDRYSHME
Arta Bajrami - Funnky
Arta Bajrami - Mos Rrej
Arta Bajrami - Mos Shko, Mos Ik
Arta Bajrami - Vera
Danny Boy - Party
Danny Boy - Vera 2000
Dj Lenti - Kishe Une Mac
Down Town - Amfiteatri
Down Town - Treni i Fundit
Tuna - Ndaluni Pak, Mendoni

 

real media... video klipe
Ritmi i Rrugs - Ushtar i Rrugs (e re)
Ritmi i Rrugs - Obsesion
Tingulli 3 - Muzika
Hija e Jets- Yjet
Dudiman & Giza - Power Of The Money
WNC - Dora
Marigona - Sonte (e re)
mpg & mov... video klipe
Syndikata - Sonte
Marigona - Sonte
wma (windows media)... video klipe
Etno Engjujt- E Shtune
Arta Bajrami
- Funnky
 

 
A
Adelina Ismaili Amanete
Adelina Ismaili C'ka syri q loton SAMP
Adelina Ismaili Deri kur keshtu FAMR
Adelina Ismaili F. the government FAMR
Adelina Ismaili Femer&dreq FAMR
Adelina Ismaili Kosovare SAMP
Adelina Ismaili Lavdi, Ushtari im SAMP
Adelina Ismaili Largohu nga frajeri im FAMR
Adelina Ismaili Shko N R'S FAMR
Adelina Ismaili Sex bombe FAMR
Adelina Ismaili SHko n'R.S. FAMR
Adelina Ismaili Sonte FAMR
Adelina Ismaili Sonte Asht Darsm SAMP
Adelina Ismaili Ti do te martohesh FAMR
Adelina Ismaili Uragon qohen krenaret FAMR
Adelina Ismaili You're my angel FAMR
Adelina Ismaili Zahir Pajaziti FAMR
Adelina Ismaili Zotin FAMR
Afrim Muiqi Ani Moj Dashnore SAMP
Afrim Muiqi ka ka Gurbetqari SAMP
Afrim Muiqi Fike, Kalle, Dado SAMP
Afrim Muiqi E Mallkur Qofte Dita SAMP
Afrim Muiqi Syt e Tu SAMP
Agron Ndrecaj Aman, o Aman SAMP
Agron Ndrecaj Isha Kan i Pa Nafak SAMP
Alberti Andrat e Mia Mix - Remix SAMP
Alberti Dasma SAMP
Alberti Kur Te Pash SAMP
Alberti Ne Muzeun Historik SAMP
Alberti Sy me Sy SAMP
Aleksander Gjelaj Asht Kosova e Kosovarve  SAMP
Aleksander Gjelaj Falma Synin SAMP
Aleksander Gjelaj Kceni Djelm e Kceni ika SAMP
Aleksander Gjelaj Kosova e Don Lirin SAMP
Aleksander Gjelaj Mos u Largo SAMP
Aleksander Gjelaj Nans e Babs SAMP
Aleksander Gjelaj Pse Un Shkova SAMP
Aleksander Gjelaj Shqiptari Jetofsh N Breza SAMP
Aleksander Gjelaj Sonte Asht Darsm e Madhe SAMP
Aleksander Gjelaj S'te Harroj SAMP
Aleksander Gjelaj Ulqinakja SAMP
Andi Shkoza Bruna AMN
Andi Shkoza Capkene AMN
Andi Shkoza Lotet e syve te mi AMN
Andi Shkoza Lulja ime AMN
Andi Shkoza Moj nazemadhe AMN
Andi Shkoza Ne Ender ty te shoh AMN
Andi Shkoza Shprese e fundit AMN
Andi Shkoza Qaj pa u ndjere AMN
Andi Shkoza Zemra i ka fajet AMN
Andi Shkoza Vogelushja AMN
Ardit Gjebrea Bunker  AMN - http://www.albanian-music.net/
Ardit Gjebrea Eja  AMN
Ardit Gjebrea I Thuaj Jo  AMN
Ardit Gjebrea Jeto Dhe Jeten Time  AMN
Ardit Gjebrea Jon  AMN
Ardit Gjebrea Kthehem Perseri  AMN
Ardit Gjebrea Makina Memories  AMN
Ardit Gjebrea Muret e Qytetit  AMN
Ardit Gjebrea Vargje Per Veten  AMN
Ardit Gjebrea Perendesha E Bukurise  AMN
Ardit Gjebrea Vetem Ne Kemi Munguar  AMN
Artiola Toska Bone Be per Perendi  AMN
Artiola Toska Me Sabah AMN
Artiola Toska mi ke buzet si qershi AMN
Artiola Toska Portpuri kengesh popullore AMN
Artiola Toska Pse kam frike AMN
Artiola Toska Sa pa fat AMN
Artiola Toska Shkoi Rinia AMN
Artiola Toska Te kujtojo AMN
Artiola Toska Un e Jotja S'jam  SAM
Azizi Bajna Dasm  SAM
Azizi dhe Zaida Bjeri iftelis  SAM
Azizi dhe Zaida Dashuro Vajz SAM
Aziz Murati Kur Jam Kan i Ri  SAM
B
Beka Shiki, Shiki, Aba
Beka Telefoni SAMP
Bekim Deari Hajde, Hajde ti Vallzo SAMP
Bekim Deari Si Bilbili SAMP
Besim Mahmuti Duvaku Mbeti SAMP
Beka Shiki, Shiki, Aba SAMP
Bleona Qereti Adoleshenca AMN
Bleona Qereti Era AMN
Bleona Qereti Lermeni AMN
Bleona Qereti Kam Qejfin Tim AMN
Bleona Qereti Mos ik AMN
Bleona Qereti Ns M Do Fort SAMP
Bleona Qereti Perse te Vuajme AMN
Bleona Qereti Premtim i Harruar AMN
Bleona Qereti Vete Mashtromi AMN
Bujar Qamili Ah pranvera AMN
Bujar Qamili Cpo kendon bilbili AMN
Bujar Qamili Dadusha AMN
Bujar Qamili Fati Zi AMN
Bujar Qamili Ma jep doren vashe AMN
Bujar Qamili Mi dhe flake mallit tim AMN
Bujar Qamili Nuk jame ma sikur atehere AMN
Bujar Qamili Portpuri kengesh Shkodrane AMN
Bujar Qamili Sa e Ambel asht dashnija AMN
Bujar Qamili Taksirat qe mka ran mu AMN
C
Calibra Roca Mandolinen
D
DANI Kenqu sonte FAMR
DANI Me shkrumoi ky mall FAMR
DANI Me beso FAMR
DANI Mi ke floket FAMR
DANI Moj e vogel moj FAMR
DANI Shkova FAMR
DANI Peja ime FAMR
DANI Po s`u ktheve FAMR
David Stanaj Hajde Sa Jem T Ri SAMP
David Stanaj Luaje Gocen SAMP
David Stanaj Te Trgajat SAMP
David Stanaj T'Fala U Bn Nn Malsija SAMP
David Stanaj Un N Ty Kam Ra N'Dashni SAMP
David Stanaj Vena e Kuqe SAMP
Ded Dushaj Endrra Ime SAMP
Ded Dushaj Ne Per Male Po Bjen Bor SAMP
Ded Dushaj O Malsi O Votra Ime SAMP
Djemte e Detit Balade per Jakup Ferrin AMN
Djemte e Detit Dhimbja AMN
Djemte e Detit Endrra ime AMN
Djemte e Detit Lamtumire AMN
Djemte e Detit Izolimi vdes... . AMN
Djemte e Detit Jo Tani AMN
Djemte e Detit Kohe pa ty AMN
Djemte e Detit Lamtumire AMN
Djemte e Detit Mos Qaj AMN
Djemte e Detit Zemerthyeri AMN
Dod Gjini Luje Lojn SAMP
Dod Gjini Mbeta Vetun SAMP
E
ELITA5 Al Capone
ELITA5 Fjalt e Qiririt SAMP
Eliza Hoxha Me Ritem Do T Vallzoj SAMP
F
Fikrije Lushaku ka m'Ka Syri
Fikrije Lushaku N Vetmi SAMP
Fran Vulaj Instrumentale SAMP
Fran Vulaj Maria SAMP
Fran Vulaj Moj Krajane SAMP
Fran Vulaj Shpirti Im U Ba Rrufe SAMP
Fran Vulaj Vuthjanja SAMP
Francesk Radi Adresa AMN
Francesk Radi Biikleta AMN
Francesk Radi Jeta Nuk Te Le Femije AMN
Francesk Radi Mora Mandolinen AMN
Francesk Radi Mos Thuaj Jo AMN
Francesk Radi Pseudo Demokrati AMN
Francesk Radi Rock I Burgut AMN
Francesk Radi Sa E Bukur Je AMN
Francesk Radi Telefonate Zemrash AMN
Francesk Radi Zemer E Lodhur AMN
G
Ganimete Abazi Balluket
Ganimete Abazi Gajdexhiu SAMP
Ganimete Abazi Nisja Valle, Krisja SAMP
Ganimete Abazi Nuk Dorzohet Ganja SAMP
Ganimete Abazi O, Lum Nan SAMP
Ganimete Abazi Tri Pika SAMP
Ganimete Abazi Xhanm o Xhan SAMP
Ganimete Abazi Zjarrfiksat  SAMP
Gazmend Rama Anita SAMP
Gazmend Rama Loqka, Zemra, Shpirti SAMP
Gazmend Rama Merita, Merita SAMP
Gzim Nika ik Malsore SAMP
Gzim Nika Humoristike SAMP
Gzim Nika Liridona SAMP
Gzim Nika Mergimtarit SAMP
Gzim Nika Motra e Gjergjit SAMP
Gzim Nika Vdeksha N Syt e Tu SAMP
Gili Barbi Kukulla SAMP
Gili Dada do ta shes AMN
Gili Dallendyshja e vrare AMN
Gili Dasma Shqip SAMP
Gili Duart Lart SAMP
Gili Fol Shqip SAMP
Gili Knga e Popullit SAMP
Gili Nuk ka lule  AMN
Gili Rok me ifteli SAMP
Gili Shigjeta e Amorit SAMP
Gili Une po vij ne katund  AMN
Gili Xixillonja SAMP
Gili Vaji i nuses  
Gili Zemr, Zemr SAMP
Gjek Dushaj ik e Bukur SAMP
Gjek Dushaj Lulja e Livadhit SAMP
Gjek Dushaj M Shkoj Nata Tuj Mendu SAMP
Gjek Dushaj Moj e Mira Nato Maje SAMP
Gjek Dushaj Mori Vajz Malsore SAMP
Gjek Dushaj Rritu ik SAMP
Gjek Dushaj T Endrrrova SAMP
Gjek Dushaj Vash e Bukur Gjakovare SAMP
Gjek Dushaj Zano Mori Zan SAMP
Gjyle Collaku A Kshtu Ruhet Besa SAMP
Gjyle Collaku Potpori Kngsh SAMP
Gjyste Vulaj 1.2.3.4. SAMP
Gjyste Vulaj Bilbili Krajes SAMP
Gjyste Vulaj Dasma e Madhe SAMP
Gjyste Vulaj Ik o Plak SAMP
Gjyste Vulaj Oj Lulja e Blinit SAMP
Gjyste Vulaj Ve Pr Ty SAMP
Grupi "Besa" Kam Kosoven Gjak e Shpirt SAMP
Grupi "Besa" Shkodranes SAMP
Grupi "Besa" Shota - Potpuri SAMP
Grupi "Dardanet" ik Malsore SAMP
Grupi "Dardanet" Dridhe Belin SAMP
Grupi "Dardanet" Mos Mendo Se T'kam Harru SAMP
Grupi "Dardanet" Orkestrale SAMP
Grupi "Dasmort" Shota SAM
Grupi "Dasmort" Techno Dance SAMP
Grupi "Dasmort" Vallja e Gajdes SAMP
Grupi "Dasmort" Vallja e Rugoves SAMP
Grupi "Dasmort" Ve Pr Ty (Instrumentale) SAMP
H
Hajro Ceka Bukuroshja Ime
Hajro Ceka Hajde e Ashur SAMP
Hajro Ceka Nuk Ka Vajz Si N Malsi SAMP
Han Nikprelaj Gjak e Lot Ke Mej Pagua SAMP
Han Nikprelaj Letr Nga Gurbeti SAMP
Han Nikprelaj Lum e Lum Si Jem Kojshi SAMP
Han Nikprelaj N'Dritare Bilbili SAMP
Han Nikprelaj Tan Gjakovn Kam Gjini SAMP
Hatixheja Fol, Sokol SAMP
Hatixheja Hajde Rrushe SAMP
Hatixheja Sa e Embl Dashuria SAMP
Hatixheja Shkojm Prpara SAMP
Hatixheja Ti Bajat Mu Bane SAMP
I
Ilir Shaqiri Brahim Ket i Ri
Ilir Shaqiri Dhjet vjet n'flake FAMR
Ilir Shaqiri Dibra e vogel FAMR
Ilir Shaqiri Enderr jete FAMR
Ilir Shaqiri Fjalet e qiririt FAMR
Ilir Shaqiri Gjaku i Shprishur SAMP
Ilir Shaqiri Kenge Bashkimi FAMR
Ilir Shaqiri Ktu shkelqen Plisi FAMR
Ilir Shaqiri Kosove FAMR
Ilir Shaqiri Ktheu  SAM
Ilir Shaqiri Kurre s'ta nenshkruaj FAMR
Ilir Shaqiri Nen qiellin tim FAMR
Ilir Shaqiri Nene loke t'qofsha fale FAMR
Ilir Shaqiri Poemi kosovar FAMR
Ilir Shaqiri Vjen nje letr FAMR
Ilir Shaqiri Nje si perendija FAMR
ILIRET Fjalet e qiririt FAMR
ILIRET Gabelica FAMR
ILIRET Gajdexhiu FAMR
ILIRET Kallma cigaren FAMR
ILIRET Kush ka bon FAMR
ILIRET Magdalena FAMR
ILIRET Me tren per Perzeren FAMR
ILIRET Mora testin FAMR
ILIRET N menyren tend jeto FAMR
ILIRET Oj tirani FAMR
ILIRET Rock and roll ne Kosove FAMR
ILIRET Sa e sa vite kane kalue FAMR
ILIRET Stambolli kundermon FAMR
ILIRET T me zgjosh nga gjumi djale FAMR
ILIRET Treni i fundit FAMR
Isa Gjokaj Dasma e Nje iks SAMP
Isa Gjokaj Malsorja SAMP
Isa Gjokaj Mori Shqipe, Mori Motr SAMP
Isa Gjokaj T Thrret Malsia SAMP
Ismet Bexheti Bjeri Gajdes SAMP
Ismet Bexheti Bylyzyk N Dor SAMP
Ismet Bexheti Fluturoj Bilbili SAMP
Ismet Bexheti Gyzel, Gyzel SAMP
Ismet Bexheti Kamer Loshi SAMP
Ismet Bexheti Me Shndet SAMP
Ismet Bexheti Na U Nis Dasma SAMP
Ismet Bexheti Rrak - Tak

SAMP

Jasmin Nikaj Deri Kur
Jasmin Nikaj Hajde Bukuri  
K
Klara Syzezi Moj Lulije
Krist Llashi UK  
L
Laver Bariu Do marr iften

Top^

Laver Bariu Instrumentale devollite Fajtori
Laver Bariu Kaba instrumentale Fajtori
Laver Bariu Mora tatpjet arshin Fajtori
Laver Bariu Nn thuaja kngs s Janit Fajtori
Laver Bariu Qeraxhi Fajtori
Laver Bariu Vajz e valve Fajtori
Laver Bariu Valle Fajtori
Laver Bariu Valle dropullite Fajtori
Laver Bariu Valle ame Fajtori
Laver Bariu Vallja Osman Taks Fajtori
Laver Bariu Vallja e Mariks Fajtori
Laver Bariu Vallja nuses Fajtori
Lek Dedvukaj Tka Fal Zoti Bukuri SAMP
Len Dreshaj ou Moj Lule  SAMP
Len Dreshaj Hallall Gjini Q T'Dha Nana  SAMP
Len Dreshaj Mir Se Vini Krushq SAMP
Len Dreshaj Pse M Sillesh  SAMP
Len Dreshaj Vallja e Rugoves  SAMP
Len Dreshaj Veq Per Mua  SAMP
Leonora Jakupi Djalin Trim e Dua  SAMP
Leonora Jakupi Jo, Jo  SAMP
Leonora Jakupi Nuk M Duhet Gjermania  SAMP
Leonora Jakupi O Bo, Bo, Bo, Bo  SAMP
Lindon Camaj Ma Gzofsh Jeten Ne Liri  SAMP
Lindon Camaj T Dhash Dashurin SAMP
Lindon Camaj Theva Gotn  SAMP
Lindon Gjelaj Goj Sheqerr SAMP 
Lindon Gjelaj Lulja e Blinit  SAMP
Lindon Gjelaj Kosovare  SAMP
Liria Dedvukaj Anderr e Vjetr  SAMP
Liria Dedvukaj Bukurosh Malsor  SAMP
Liria Dedvukaj Dasm N Malsia  SAMP
Liria Dedvukaj Ika  SAMP
Liria Dedvukaj Pr Krye Krahit  SAMP
Liria Dedvukaj Rap & ifteli  SAMP
Liria Dedvukaj Sa Her Kaloj Tuzin  SAMP
Liria Dedvukaj S'te Harroj  SAMP
Liria Dedvukaj T Kujtoj  SAMP
Lirie & Aferdit Djalin Tim Moj Vasha  SAMP
Lirie & Aferdit Me Sabah Kndon  SAMP
Lirie & Aferdit Vetm Ty  SAMP
Lulije Sevdaja  SAMP
Lume Ademi Hajde Moj Dashni  SAMP
M
M-4 Bjeri Gajdes
Madona Elda, Elda  
Madona E Di Se Ende M  
Mamure Bela Lamtumir e Dashur  
Marimanga Dikund Larg Po Ndihet Knga  
Merita Bunjaku E Kam Begenis  
Merita Bunjaku Luj Me Dur e Luj Me Krah  
Merita Bunjaku Luj Me Mua Luj  
Merita Bunjaku Shahe Mori Shoqe  
Merita Halili 'na udite Bukuri  
Merita Halili E Mora Kuferin  
Mihrije Braha Akoma Po T Pres  
Mihrije Braha Hajt Moj Nan  
Mihrije Braha Fluturoj Si Flutur  
Mihrije Braha Ktheu  
Mihrije Braha S'Mund T'Jetoj Pa Ty  
Mihrije Braha Valle Kosovare  
Mimoza Selimi Edhe nj puthje akoma  
Mimoza Selimi Eja o ngjll  
Mimoza Selimi Falju zemrs  
Mimoza Selimi Flas me shiun  
Mimoza Selimi Po 'sht ajo  
Mimoza Selimi T pres  
Mimoza Selimi Zrin e zemrs dgjo  
Mimoza Selimi elu si mimoza  
Misin Rugova Flokt Kacurrela  SAMP
Motrat "Kryesiu" iko Dil n'Der SAMP
Motrat "Mustafa" Kng Dasme  SAMP
Motrat "Mustafa" N'hall Me Ty  SAMP
Motrat "Mustafa" N'Kopshtin Me...  SAMP
Motrat "Osmani" Ti Moj ik SAMP
N
Naxhie Fejza Ahman Djal
Naxhie Fejza Mrgimtarit  SAMP
Nazife Bunjaku ou Rexho ou  SAMP
Nazife Bunjaku Destan Begu  SAMP
Nezir Voka Telefoni  SAMP
Nikoll Nikprelaj 'jan Kto Dallg...  SAMP
Nikoll Nikprelaj Dasma e Par SAMP
Nikoll Nikprelaj Djali Me Nafak SAMP
Nikoll Nikprelaj Drenica  SAMP
Nikoll Nikprelaj Jam Azil  SAMP
Nikoll Nikprelaj Jeta Ime, Jeta Jon SAMP
Nikoll Nikprelaj Jetimi Lufts  SAMP
Nikoll Nikprelaj Kacurrelja  SAMP
Nikoll Nikprelaj Lumi Un SAMP
Nikoll Nikprelaj Lule Moj  SAMP
Nikoll Nikprelaj Mirusha  SAMP
Nikoll Nikprelaj Oju Vhezr Nga Kosova  SAMP
Nikoll Nikprelaj Pr Koncertin e Mijvjearit  SAMP
Nikoll Nikprelaj Potpuri Kngsh  SAMP
Nikoll Nikprelaj Shpirtin Ma Ke Thek  SAMP
Nikoll Nikprelaj Si Dikur N Gjirokastr  SAMP
Nikoll Nikprelaj Thrret Malsia  SAMP
Nikoll Nikprelaj Vallja e Paqes  SAMP
O
     
P
     
Q
     
R
Ramadan Krasniqi Ani Moj Kosov
Ramadan Krasniqi Destan Begu  SAMP
Ramadan Krasniqi O Fluturo Pllumb  SAMP
Ramadan Krasniqi Moj e Mira Kaplush Kuqe  SAMP
Ramadan Krasniqi Zhuj Selmani  SAMP
Ramize Caka Dil Moj Cuce Te Dera  SAMP
Ramize Caka Lott Pr Ty  SAMP
Ramize Caka Nusja Jon Vetull Kuror SAMP
Redon Makashi Dhimbje l pas Fajtori
Redon Makashi Dikur un luaja Fajtori
Redon Makashi I love you Fajtori
Redon Makashi I vogl m nuk jam Fajtori
Redon Makashi Immagine Fajtori
Redon Makashi Kaq shpejt m mohove Fajtori
Redon Makashi Lot n shi Fajtori
Redon Makashi Mos prit deri nesr Fajtori
Redon Makashi Ndoshta ishte dashuri Fajtori
Redon Makashi N 'stacion do zbressh Fajtori
Redon Makashi Qeshu rini Fajtori
Redon Makashi Rruga me fllade kujtimesh Fajtori
Redon Makashi Vitet e shkolls Fajtori
Redon Makashi Zemrat ua lndojm Fajtori
Redon Makashi 'ishte ajo ndjenj Fajtori
Remi Gyrbeti  SAMP
Remi Knge e Hysen Bajrit  SAMP
Remi Krset Pushka  SAMP
Remi Kosova Republike  SAMP
Remi Largoju  SAMP
Remi Ma Ke Synin Si Filgjan  SAMP
Remi O qe 'Sa Mote  SAMP
Remi Pare, Pare SAMP 
Remi Shero Shero  SAMP
Remi Valle Kosovare  SAMP
S
Salim Arifi Eli, Eli
Salim Arifi N Zaber T Erdha  SAMP
Salim Arifi Sa e mbel sht Kjo Jet SAMP
Salushi Bukuri T Shof Me Sy  SAMP
Salushi Lujma, Lujma Dorn  SAMP
Selajdin Miftari Er Karajfili  SAMP
Shaban Rogaci Lum e Lum Se Rrita Djalin  SAMP
Shadije Sinani S Bashku T Vallzo  SAMP
Shkurte Fejza E Kam Emrin Kosovare  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Dance I  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Dance II  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Dance III  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Europa Qorre  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Jo S'ka Vdek Zogu i Shqiptarit  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Lindita  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Lum e Lum  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Melodi Orkestrale  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Me Tupan e ifteli  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Thrret Nanlokja Pr Bashkim  SAMP
Shtjefn Lulgjuraj Valle I  SAMP
Sinan Hoxha A e din sa t du Fajtori
Sinan Hoxha Ah mor djal Fajtori
Sinan Hoxha Ah sikur t vija Fajtori
Sinan Hoxha Aishe Fajtori
Sinan Hoxha Arom dashurie Fajtori
Sinan Hoxha Eja, Eja  SAMP
Sinan Hoxha Eja eja se t du Fajtori
Sinan Hoxha Eja eja ti Fajtori
Sinan Hoxha Erdhe si magji Fajtori
Sinan Hoxha Falmi ndrrat Fajtori
Sinan Hoxha Falmu pr nj nat Fajtori
Sinan Hoxha Fotografia Fajtori
Sinan Hoxha Larg s'mund t qndroj Fajtori
Sinan Hoxha Mos vono Fajtori
Sinan Hoxha M premtove dashurin Fajtori
Sinan Hoxha M Thuaj Po  SAMP
Sinan Hoxha Nuk t harroj Fajtori
Sinan Hoxha Oh kjo zemr Fajtori
Sinan Hoxha Po t pres akoma Fajtori
Sinan Hoxha Porsi flutur m afrohesh Fajtori
Sinan Hoxha Pr Shn Valentin Fajtori
Sinan Hoxha Pr ty e dashur Fajtori
Sinan Hoxha Pr ty kndoj Fajtori
Sinan Hoxha Rash n dashuri Fajtori
Sinan Hoxha Rina rina Fajtori
Sinan Hoxha Sonte kemi dasm Fajtori
Sinan Hoxha T dua sa dhe ti Fajtori
Sinan Hoxha Vetmia Fajtori
Sinan Hoxha Voglushe bukuroshe Fajtori
Sistemi Modern Dua T Jesh Ktu  SAMP
Sistemi Modern Ejani  SAMP
T
Toni Ujkaj ka??
Toni Ujkaj Dil Te Dera  SAMP
Toni Ujkaj Jam i Vogel  SAMP
Toni Ujkaj Kenga Pr Malsi  SAMP
Toni Ujkaj Me Bilbilin Fola  SAMP
Toni Ujkaj Tuzjanes  SAMP
Toni Ujkaj Zogu i Pranvers  SAMP
TNT 200 Dit SAMP
Trixi Prej Nj Shpatit  SAMP
Trixi Zyshkanja  SAMP
U
     
V
Viktor Nrekaj N'are Me Korre
Violeta Dedaj E Kam Burrin Si Qyqan  SAMP
Violeta Kukaj Ti Prej Meje  SAMP
Vjollca Buqaj Kujtimi Im  SAMP
Vjollca Buqaj Eja Djalo Shtrima Dorn  SAMP
Vjollca Luka Mendo Mir SAMP
Vllzerit Aliu Mos Trallzo  SAMP
Vllzerit Aliu Po Te Pyes  SAMP
Vllzerit Aliu Shum Te Dua, Pse...  SAMP
Vllzerit Popaj Dasma Music (30 minutes)  SAMP
Vllzerit Popaj Shote  SAMP
Vllzerit Popaj Valle  SAMP
W
   
X
Xhavit Mehmeti Jan Buzt e Mia
Xeni Asgj Sonte S'po M'Gzon  SAMP
Xeni Krushqit e Liris SAMP
Xeni Veq Pr Ty Moj Shpresa  SAMP
Xheki Eja Sonte  SAMP
Xhemil Salihu Fustanin Me Lule  SAMP
Xhemil Salihu Hajde, Hajde N Valle  SAMP
Xhemil Salihu Tani Je Pishmane  SAMP
Xheza Qke Moj Nan Qe Po Qan  SAMP
Y
     
Z
Zaide Misini Dashurova Syt Mavi
Zef Beka Thrret Prizreni  SAMP
Zoja Pali Gjadh Flamurin Mos Me Dhan  SAMP
Zyber Avdiu Ajshe  SAMP
Zyber Avdiu Hajde Moj Xhane  SAMP
Zyber Avdiu Kjo Sevda  SAMP
Zyber Avdiu Mobili  SAMP
Zyber Avdiu Siku T'Mundem  SAMP
text below generated by server. PLEASE REMOVE -->

1

Etno Engjujt

 

 

Etno Engjujt

Bitch


Baby ti je bitch e bukur e mire por bitch

Me trup figure te mire po prapseprap je bitch

Tona kushtet I pate kampshtepizen afer detit

Po kurven sikur ti smun e man afer vetit

Shoqet e tua jane martu ti vazhdo rrugen e vjeter

Ti je vetem nje bitch dhe me asnje gje tjeter

Luftova per ty po ti krejt ndryshe ma ktheve

Ishe femna ime po shokve te mi ua theve

Sta kom prish kurre tona senet ti kom ble

Mki tradhetu sa ki mujt sa nuk muj as mi ngje

Nuk ka kthim per ty me te dasht ma nuk muj

Mos mu lut prosti` e mos me bjer as ne guj

Mki tradhetu nihere heren e dyte nuk e ha

Ti je per mu nje bitch e kthim per ty nuk ka

Tash te bjen tensioni se fjalet e mia I kupton

I rrespektoj femnat po jo edhe ciftin ton Bitch

 

Mos mendo ti ne kthim

Tani harroje ti

Emnin tim

Se zemer ti je bitch

Shko mushu edhe pak

Sikur nat per nat

Dhe kupto

Se zemer ti je bitch

 

Bejbi ti je bitch nuk mendove kur te thash

Nuk ndryshove permiresove andaj bitch je edhe tash

Dikur ishe e bukur e enderroja iftin ton

E tash me te pas ne krevet as viagra nuk ma con

Dikur ishe si peshk e tash u bone si balen

E ni kallabllak I madh trupin ty pernat ta nxen

Se ty nuk te del boll njo as me kon pika e djalit

Ti je vetem nje princeze e rrezume prej kalit ( ka..t )

Sonte te mush dikush edhe masanej te rreh

Dy tri turra ti jep e te shtin edhe me ngre

Se tash ti je bo profi per cdo ngjarje ne krevet

Kur o kon hera e pare ki harru tani dhe vet

Ti je bitch mos harro fati yt eshte ne erresire

Nuk mundesh para meje mu bo si qike e mire

Edhe ushtart e kforit te shfryhen ty ne trup

Dikur tkom pas femen e sot mu po me vjen turp

Bitch

 

Mos mendo ti ne kthim

Tani harroje ti

Emnin tim

Se zemer ti je bitch

Shko mushu edhe pak

Sikur nat per nat

Dhe kupto

Se zemer ti je bitch

 

Bejbi ti je bitch qe kurre ski nejt rahat

Nje ekspert I fekondimit qe mushet nat per nat

E une tkom dasht dikur tona senet I ki pas

Kerrin personal pare dhe dukat me thase

Kampshtepizen afer detit dhe shtepine larg qytetit

Por gabimin me ty une kurre sja fail vetit

Une ta kom hup dhe qaj sen o` kon lezet

Ne dhomen e tamajes dikur veres ne det

Po u ndame shyqyr e tash smuj me te kuptu ty

Nihere mqove ne rrote te sames e tash po don mu kthy

Po une sjom manjak me hi prap ne at tregim

Bitch profesionin mduket e ki trashegim

Hapat per mos me met vazhdimisht I ki perdor

Dhe I mjeri aj shqiptar qe ki mi met ne dore

Tash shko mushu dhe sdu me ni mo per at emen

Lamtumire mah luv dhe hasta la vista zemer

 

 

Bitch mos mendo ti ne kthim

Tani harroje ti

Emnin tim

Se zemer ti je bitch

Shko mushu edhe pak

Sikur nate per nat

Dhe kupto

Se zemer ti je bitch

 

Tungulli 3

Prishtina Fucky City

N KT VEND KU PO JETOJ PR AT DO T TREGOJ

AT Q E KAM N ZEMR TASH DUA TA HARRGJOJ

TANI KTU SHT THELLSIJA IME PREJ BIG XIG GHETTO G

KTU SHT PRISHTINA ME MUA VRTET EDHE PR TY           

SE TASH KREJT SISTEMI GJINDET N KT VEND

N PRISHTINA FUCKIN CITY DHE N VENDET Q JAN PR RRETH    

NE JEMI KTU ATY TE E GJITH RINIA

KTU KU JETOJN BASHK MAFIJA E POLICIJA

YJET E HIP HOPIT DHE T ROCKUT KOSOVAR

Q PREJ NGA ULPIANA MBRETRON GHETTO R

NGA LINDJA PO NDGJOHEM N EAST SIDE POR SHQIPTAR

VRTET KTU SHT ZEMRA DHE SHPIRTI I SHQIPTARIS

VENDI M I MIR N BOT DHE STILI I RINIS

LINDJA E VENIT TON DHE DORA E PERENDIS

FEMRAT M T MIRA SI GJITHMON ATO JAN KTU                    

VEQ ME DANCE WITH ME BABIE ATHER PUNA KA PRFUNDU

 

REF:

NE JETOJM N PRISHTIN N PRISHTINA FUCKIN CITY

TINGULLI 3 KNDON  KTU N PRISHTINA FUCKIN CITY

KTU GJITHMON DO T JET N PRISHTINA FUCKIN CITY

GJITH HIP HOP DO T KET N PRISHTINA FUCKIN CITY

 

*2

PO TRGOJ SE VRTET JEMI N PRAG T PERENDIMIT                            

KREJT ME FUCK SILLET LOJA N JETN E AKTRIMIT

TASH QYTETI JON JETON SI NJ LLOJ HITI                             

KJO KNG  PO KNDOHET N PRISHTINA FUCKIN CITY

SIKUR TISHA DJAL PRISHTINAS NDGJOHET N GJDO QYTET TJETR

PRISHTINA SHT E RE POR ME TRADIT T VJETR

JEMI KREJT T PRZIR QYTETAR E KATUNAR

VEQ ZOTI E BOFT HAJR QI NA KA BO SHQIPTAR

DIKUR ISHTE LUFTA TASH MBRETRON KRENARIJA                                    

MESAZHI M IMADH TANI LE T QIHET SRBIJA                   

TINGULLI 3 TASH NDGJOHET VRTET N SHUM KNDE

G FUNK GELOXIA TASH TINGLLON EDHE N DHOMN TNDE

POR MOS TA HAROJ EDHE LOJN Q TASH PRFUNDOI

KNGN DSHIRA PR JET˒Q DIKUR KTU MBRETROI

SI N NGA RRUGA E LINDJES ASHTU DHE N PERENDIM

KREJT KY REGJION DO T NVARET TASH NGA KNDI IM

 

REF:

NE JETOJM N PRISHTIN N PRISHTINA FUCKIN CITY

TINGULLI 3 KNDON  KTU N PRISHTINA FUCKIN CITY

KTU GJITHMON DO T JET N PRISHTINA FUCKIN CITY

GJITH HIP HOP DO T KET N PRISHTINA FUCKIN CITY

 

*3

N KRYE QENDRN TIME N PRKUJTIMIN E FMIRIS

E CILA TASH M RRITI N ESTRADN E SHQIPTARIS

VRTET VEQ HIP HOP ISHTE JETA E KTI QYTETI                   

NE JEMI TASH KTU N PRISHTINA FUCKIN CITY

KU SHT MAMIR LET NDAHET N NJ AN

SE TASH KA SHUM SENE QI KUR M PAR NUK JAN KAN

N VENDET E T RRITURVE I KEMI SHUM FMIJ

EDHE N PARLAMENT JAN BO NJA DY-TREQIN PARTI

KUR MA MIR NUK KA QEN N REGJIONIN TON

JETA JOTE MUND ZGJAT VEQ NJA DY TRE SEKOND

ME GJNESHTRA DALLAVERE JAVVN DYQYSH E KALOJM

SKA QARE PA KAN N REGULL SE POLICIJA INTERVENOJN

PA NGJEH DERI N DHET VIN KERET E KOKAKOLLS

PO T ERDHI ERA ALKOHOL  KIMU SILL RETH PATROLS         

DERI SA PATROLLA E FUNDIT SHT M DEHUR SE TI

KJO SHT E PRDITSHMJA JON N PRISHTINA FUCKIN CITY.

 

REF:

NE JETOJM N PRISHTIN N PRISHTINA FUCKIN CITY

TINGULLI 3 KNDON  KTU N PRISHTINA FUCKIN CITY

KTU GJITHMON DO T JET N PRISHTINA FUCKIN CITY

GJITH HIP HOP DO T KET N PRISHTINA FUCKIN CITY

2 pac
Changes
NO TICKET NO TICKET
-1-
Come on come on
I see no changes wake up in the morning and I ask myself
is life worth living should I blast myself?
I'm tired of bein' poor & even worse I'm black
my stomach hurts so I'm lookin' for a purse to snatch
Cops give a damn about a negro
pull the trigger kill a nigga he's a hero
Give the crack to the kids who the hell cares
one less ugly mouth on the welfare
First ship 'em dope & let 'em deal the brothers
give 'em guns step back watch 'em kill each other
It's time to fight back that's what Huey said
2 shots in the dark now Huey's dead
I got love for my brother but we can never go nowhere
unless we share with each other
We gotta start makin' changes
learn to see me as a brother instead of 2 distant strangers
and that's how it's supposed to be
How can the Devil take a brother if he's close to me?
I'd love to go back to when we played as kids
but things changed, and that's the way it is

Bridge w/ changing ad libs
Come on come on
That's just the way it is
Things'll never be the same
That's just the way it is
aww yeah
Repeat

-2-
I see no changes all I see is racist faces
misplaced hate makes disgrace to races
We under I wonder what it takes to make this
one better place, let's erase the wasted
Take the evil out the people they'll be acting right
'cause both black and white is smokin' crack tonight
and only time we chill is when we kill each other
it takes skill to be real, time to heal each other
And although it seems heaven sent
We ain't ready, to see a black President, uhh
It ain't a secret don't conceal the fact
the penitentiary's packed, and it's filled with blacks
But some things will never change
try to show another way but you stayin' in the dope game
Now tell me what's a mother to do
bein' real don't appeal to the brother in you
You gotta operate the easy way
"I made a G today" But you made it in a sleazy way
sellin' crack to the kid. " I gotta get paid,"
Well hey, well that's the way it is

Bridge

Talking:
We gotta make a change...
It's time for us as a people to start makin' some changes.
Let's change the way we eat, let's change the way we live
and let's change the way we treat each other.
You see the old way wasn't working so it's on us to do
what we gotta do, to survive.

-3-
And still I see no changes can't a brother get a little peace
It's war on the streets & the war in the Middle East
Instead of war on poverty they got a war on drugs
so the police can bother me
And I ain't never did a crime I ain't have to do
But now I'm back with the blacks givin' it back to you
Don't let 'em jack you up, back you up,
crack you up and pimp slap you up
You gotta learn to hold ya own
they get jealous when they see ya with ya mobile phone
But tell the cops they can't touch this
I don't trust this when they try to rush I bust this
That's the sound of my tool you say it ain't cool
my mama didn't raise no fool
And as long as I stay black I gotta stay strapped
& I never get to lay back
'Cause I always got to worry 'bout the pay backs
some buck that I roughed up way back
comin' back after all these years
rat-a-tat-tat-tat-tat that's the way it is uhh

Bridge 'til fade 

Muzik Shqip ( Rap & Hip Hop )

..::  http://www.Kosovarap.com  ::..

Muzik Shqip ( Tallava & Zbavitse )

..::  http://www.Albasoul.com  ::..

 ..::  http://www.riniashop.com  ::..

..::  http://www.albarap.tk  ::..

..::  http://www.albamuzika.tk  ::..


 


   

Datenschutzerklärung
Kostenlose Webseite von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!